Спејко и Љупка во секси фотосесија

By

Модната блогерка Љупка Митрова и нејзиното момче Дарко Спејко повторно го привлекоа вниманието на социјалните мрежи. Облечена во машка кошула врз црвениот фустан, со впечатливи златни сандали, Љупка преку фотографиите најави дека Дарко и таа снимаат нова фотосесија за „Елена Лука“, модниот бренд со кој соработува.

Љупка на својот инстаграм-профил објави и неколку инста-приказни преку кои покажа колку се заљубени таа и Спејко.

Ќе ви се допадне