Стојанче Ангелов славеше роденден: Домашна забава со трите деца

By

Директорот на центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов, наполни 49 години. Неговата сопруга Јасминка и децата му приредија домашна забава, а слика со тортата Стојанче објави на Фејсбук.

„Роденденска торта со мојата сопруга Јасминка и моите чеда Каролина, Сара и Марко. Да нема недоразбирања, бројот е 49“, напиша тој.

За потсетување, Стојанче долги години е во брак со Јасминка. Тие имаат син и ќерка, а и двајцата имаат по една ќерка од претходните бракови. Стојанче често објавува семејни фотографии. Неодамна тој се чаламеше со видеа како крши ќерамиди со глава.

Ангелов е и претседател на партијата „Достоинство“.

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yattemita.: Nagarekawa, Annai Shitemita. twistmoe Episode Full anime online

Website https://4anime.biz: Watch The Country of Rare Treasure 4anime Episode 10 4anime reddit

Website https://kissanime.mx: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 36.5 – Tales: Veldora's Journal 2 (Dub) kissanime Episode Full kissanime closed

Watch Rockman.EXE Beast+ Episode 20

Note: https://note.com/kissanimemx

Flipboard: https://flipboard.com/@gogoanimelol