„Таго: Корејски тапан 2“ вечерва на плоштад „Македонија“

By

На плоштадот „Македонија“ вечер ќе се одржи музичко-сценскиот спектакл „Таго: Корејски тапан 2“. Настапот на корејската група Tago&АtoBIZ почнува во 19 часот и е дел од манифестацијата „Бела ноќ“.

dobivaj vesti na viber

Требаше да се одржи вчера, но, како што информира Младинскиот културен ценатр (МКЦ), беше одложен поради лошото време.

Ќе ви се допадне