Тамара по породувањето телото го доведе до перфекција

Македонската пејачка Тамара Тодевска, по само неколку месеци по донесувањето на свет на малата Хана, повторно ја врати формата на своето тело речиси до совршеност.

По само неколку месеци, вежбање и правилна исхрана, таа успеа да се врати во нормала.

Од кавитација, липолиза, микро компјутер, целулитни масажи и што ли уште не, на Тамара и помогнаа да ослаби значително, да намали во обем и да се реши од целулитот.

Пејачката на својот Инстаграм објави фотографија на која носи макси сако, кое ја истакна нејзината линија и секако фокусираше на резултатите од третманите.

Scroll to Top