Тевдовски ги закачи медалите во кабинетот

By

Министерот за финансии, Драган Тевдовски, на социјалните мрежи објави фотографија на која се гледаат неговите освоени медали.

dobivaj vesti na viber

Тевдовски ги закачи медалите на ѕидот во својата канцеларија во Министерството за финансии.

Над фотографијата напиша: „Денеска го закачив ова, да има кабинетов нешто од мене“.

Ќе ви се допадне

animeflix. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

stream anime online Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

ANIMEFLIX Naruto (Dub)

My Hero Academia Season 3 Episode 21

ANIMEFLIX Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

Josee, the Tiger and the Fish

tải go88