Тијана како Џастин Тимберлејк на ТЛЗП

By

Тијана Дапчевиќ во вчерашното издание на „Твоето лице звучи познато“ го имитира Џастин Тимберлејк. Таа направи вистинско шоу на сцената пеејќи ја песната Can’t Stop the Feeling, а по настапот доби бурни овации и силен аплауз од публиката во студиото. Жирито и овој пат не штедеше пофалби на нејзина сметка, а кога ја прашавме како се чувствувала во улогата на Џастин, Тијана ни рече: „Имам само еден збор – спектакуларно“.

dobivaj vesti na viber

(А.Ј)

Ќе ви се допадне

sunwin apk sunwin web sunwin club

tải sunwin

sun win

sunwin

sunwin tài xỉu sunwin web game bài sunwin