Тони Андреев ќе преработи песна на Саша Ковачевиќ

By

Младиот пејач Тони Андреев ќе препее песна од балканската ѕвезда Саша Ковачевиќ. Новото видео се очекува да излезе наскоро, а станува збор за стара песна која српскиот пејач ја направил пред десетина години.

dobivaj vesti na viber

„Ковачевиќ не сними спот за песната тогаш и драго ми е што сега ми дозволи да ја преработам. Се радувам што ќе бидам и еден од специјалните гости на неговиот концерт во Скопје“, вели Андреев.

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

dubbed anime Death Note (Dub)

Black Clover (Dub)

AnimeDao Demon Slayer: Entertainment District Arc

AnimeDao The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 3

My Hero Academia Season 5 (Dub)