Велевска заведува во секси долна облека

Фолк- пејачката Елена Велевска и покрај многубројните настапи и снимања пак изненади со нови фотографии од новата фотосесија.  Таа е една од ретките пејачки кај нас, која по теркот на светските и регионалните ѕвезди, често снима фотосесии, се едно дали е во прашање нова песна, спот или настап.

Овој пат, таа е секси и заводлива, во долна облека, во комбинација со бунда. Велевска неодамна имаше настап во Шавајцарија, а деновиве пак ќе настапува низ градовиве низ земјава.

Scroll to Top