Верче од Штип сака да се слика гола

By

Верче Ѓорѓиева е девојка од Штип која од ноември 2011 година се занимава со фотомоделство.

Во слободно време Верче сака да чита книги, а омилени автори ѝ се Зигмунд Фројд и Николас Спаркс.

Порано тренирала одбојка, но бидејќи сега е доста активна во фотомоделството, нема толку слободно време да се посвети на овој спорт.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao re zero animedao: Horimiya (https://animedao.nl/m/63xM) Episode 13

AnimeFreak bleach animefreak: Watch Dr. Stone: Stone Wars Episode 9 (https://animefreak.ws/m/g5v8/ep-9)