(Видео) 2 Бона и Тајзи имаат нова песна: Ова ќе гори, велат фановите

By

2 Бона и Тајзи ја промовираа нивната прва заедничка песна „Југ“, за која заедно ги напишаа и музиката и текстот.

„Ова ќе гори“, „Каква комбинација“, „Уште еден хит, топ песна на прво слушање“, им напишаа фановите на „Јутјуб“ на спотот кој има речиси 400 илјади прегледи.

Видеото за песната е снимено на неколку локации низ Македонија: Скопје, Охрид, локалитетот Стоби, Прилеп и други, а го режираше Томислав Живковиќ.

Ќе ви се допадне

4Anime god of highschool 4anime: Redo of Healer (https://4anime.biz/m/N6Yr) Episode 12

AnimeTV stream anime tv: SK8 the Infinity (https://animetv.cc/m/wnJ4) Episode 12