(Видео) Адријан Гаџа откачи среде Венеција со најпознатата кореографија од „Тик-ток“

By

Поп-пејачот Адријан Гаџа среде Венеција играше на една од најпопуларните кореографии на „Тик-ток“. Тој и брат му, виолинистот Дритон Гаџа, танцуваа на плоштадот Свети Марко, додека туристите ги гледаа и ги снимаа. Адријан видеото го објави на интернет, а фановите на шега му велат дека тотално откачил.

Адријан и Дритон деновиве се во Италија, па објавуваат фотографии и видеа од нивното патување во Верона, Венеција, Кремона, Лингано.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha)

Ќе ви се допадне

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://4anime.biz: Watch Sousei Kishi Gaiarth (Dub) 4anime Episode 3 bleach 4anime

Kennosuke-sama Episode Full

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/animefreakws/1243711/

Peatix: https://peatix.com/user/8590156/view