(Видео) Александра Јанева по две години има нова песна

By

Поп-пејачката Александра Јанева по две години сними нова песна, „Денот што ни носи“. Песната ја испеа на годинашниот „Макфест“ и доби награда за најдобар аранжман.

Новата песна Александра ја направи заедно со Лазар Цветкоски, а сними и видео кое го режираше Ѓорги Вацев.

Јанева лани го промовираше нејзиниот прв албум „Срце отвори“, а парите од продажбата ги донираше во хуманитарни цели.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Website https://gogoanime.be: Watch Lipton #watashitolipton gogoanime Episode 3 anime sites

AnimeHeaven: Tanaka-kun is Always Listless anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro anime online

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflix-official/home

Kuettu: https://www.kuettu.com/animefreakws