(Видео) Ален Хасановиќ ја бендиса Антонела

By

Ексклузивецот на „Гранд продукција“ и поранешен победник на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, Ален Хасановиќ, ја промовира новата песна „Судбина то зна“. За песната Ален сними и спот.

„Новата песна е во малку поразличен стил од она што досега го пеев. Музиката е моја, текстот го напиша Јелена Трифуновиќ, која работи со Саша Матиќ и ‘Тропико бенд’, а продукцијата и аранжманот се на Бехим Авмедоски – Бекито“, вели Хасановиќ.

Видеото го сними „АХ Медиа“, а во режија на Армин Хасановиќ. Покрај Ален, во спотот се појавува манекенката Антонела Димова.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime haikyuu season 3 gogoanime: Watch Naruto: Shippuden Episode 316 (https://gogoanime.be/m/kLE/ep-316)

ANIMEFLIX hotarubi no mori e animeflix: Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 4 (https://animeflix.nl/m/0eeb/ep-4)