(Видео) Антониа Гиговска снима нов спот, вика ќе бил лудило

By

Антониа Гиговска во понеделник ќе ја промовира новата песна „Око моје“, испеана на српски јазик. Таа се пофали дека спотот го снима со „Ај диџеј видеос“, која во моментов важи за најдобрата видео-продукција во регионот.

dobivaj vesti na viber

„Ова ќе биде лудило“, напиша Антониа, која избра црна танга и бел топ како дел од стајлингот.

Покрај Антониа во спотот се појавуваат неколку танчери.

Гиговска спотот го снима неколку дена откако во Соко Бања ја доби наградата Star Awards за поп-пејачка на годината.

 

 

Ќе ви се допадне