(Видео) Бодибилдер-шампионката Катерина Попева во новиот спот на „Ареа“

By

Гостиварскиот рок-бенд „Ареа“ ја промовира новата песна „Јаве или сон“. Спотот е во режија на Александар Ристовски-Принц, кој исто така се потпишува и како снимател и монтажер.

dobivaj vesti na viber

Спотот се снимаше на локација во старо училиште во скопско Кучково. Во видеото се појавуваат голем број статисти, меѓу кои и бодибилдер-шампионката Катерина Попева.

„Среќна сум што можам да ви го претставам новиот спот на ‘Ареа’ за песната ‘Јаве или сон’“, напиша Ружица на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

tải sunwin

sun win

sun win

sunwin

tải sunwin