(Видео) Борко покажа како се снаоѓа со бебето

By

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски, и неговата сопруга Николина пред неколку дена станаа станаа родители на малиот Душан. По честитките за бебето и прославата, Борко сподели фотографии и видео од бебето и сопругата. Душан си дојде дома за Велигден, а Борко и тоа го сподели со своите фанови.

 

Ќе ви се допадне