(Видео) Душан кој стана познат од ТикТок ја објави својата прва песна

By

Душан Пауновски, кој е познат на ТикТок, а кај помаладите и како Whoisdushan, ја објави својата прва студиска песна „Нема дилема“. Песната ја објави на својот „Јутјуб“ канал, a станува збор за балада за која Душан вели дека ќе ги освои сите женски срца.

Автор на песната е Зата, а истиот се снимаше во Охрид.

Ова е неговата прва студиска песна. Тој претходно ја имаше најуспешната Тикток песна за 2020 година, „Само да знаете пред време“, која беше популарна на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime overlord: Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) (https://gogoanime.be/m/kpyJ) Episode 22

AnimeFreak watch animes: Watch Assassination Classroom (Dub) Episode 8