(Видео) Гавазова со шлицот до колк играше чочек и направи хаос на снимањето

By

Фолк-пејачката Сузана Гавазова периодов е доста активна на професионален план. Таа во моментов работи на проектот „Туна бенд“ 2021/2022 година со пејачот Никола Станишиќ, саксафонистот Туна Шавлев и Марко Марковиќ кој свири на труба.

Пејачката објави видео на својот Инстаграм профил, што предизвика многу реакции

„Браво, ти си кралица“, ѝ коментираа тие..

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Гавазова минатиот месец беше на одмор во Швајцарија, каде уживаше во терминалните води во СПА центарот Лукербад.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Ќе ви се допадне

anime to watch. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime Naruto: Shippuden (Dub)

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 9

Attack on Titan (Dub) Episode 18

anime sites AnimeDao Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 16