(Видео) Гавазова во бикини им мешаше на Турците

By

Во бикини и марама со парички околу струкот, фолк-пејачката Сузана Гавазова учи да игра стомачни танци. Таа меша со колковите и градите, исто како професионалните танчерки, а видеата ги сподели на „Инстаграм“. Едни ја пофалија за играњето, други ѝ порачаа да повежба уште малку оти делува неспретно.

https://www.instagram.com/p/By2jhB1nciY/

Пејачката во моментов е на летување во Сиде, Турција, антички град што се наоѓа на полуостров близу Анталија. Изминатиов период е активна со песните и спотовите што ги снима на српски јазик, а неодамна откри и дека со семејството од Швајцарија се вратила да живее во Македонија.

https://www.instagram.com/p/By2iOhmnauy/

Ќе ви се допадне

Watch Bottom-Tier Character Tomozaki Episode 2 (https://kissanimeonline.com/m/Rrrd/ep-2) at KissAnime boruto kissanime

The Quintessential Quintuplets 2 Episode 2 at website https://animeheaven.pro animeheaven attack on titan