ВИДЕО: Ги израдува фановите на Инстаграм – вака се тресе задникот на Лила во танга

Лила Стојановска на својот инстаграм-профил објави краток видеоклип со кој, рака на срце, ги израдува своите многубројни обожаватели.

Сакајќи да им покаже на дамите што немаат време за вежбање како можат да го зацврстат тонусот на мускулите „лежејќи“, таа објави видео како добива масажа на својот задник, Лила со оваа објава на Инстаграм ги израдува своите следбеници.

Scroll to Top