(Видео) Игор Џамбазов: Хејтери, жив сум

By

„Хејтери, благодарам што се сетивте на мене. Умрениот човек е жив, ќе почекате за мојата умирачка“, вели шоуменот Игор Џамбазов во видео-порака што ја објави доцна вчера и демантира дека е во болница. Додава дека се изненадил кога во медиумите прочитал дека е болен и дека е во лоша состојба.

dobivaj vesti na viber

Пораката Џамбазов ја испрати откако беше објавена вест дека вчера изутрина наводно му се слошило, по што бил итно однесен во болница.

Игор Џамбазов итно однесен во болница

Ќе ви се допадне