(Видео) Игор и Емилија Џамбазова-Бавчанска имаат нов хит

Глумецот и шоумен Игор Џамбазов објави кратко видео со неговата мачка Емилија. Тој свири и пее на гитара и напиша дека тоа е нејзиниот нов хит „Мјау“. Од фановите доби само пофални коментари, а пејачката Тамара Тодевска му коментираше само „Генијално“.

Игор и неговата девојка Илина, зимските денови ги минуваат во Дојран, од каде често објавуваат заеднички фотограии. Откако отвори профил на „Инстаграм“ Игор постојано споделува слики и видеа од своето секојдневие.

Scroll to Top