(Видео) Илина се облече секси за Игор и за во двор

By

Откако излезе во јавноста веста дека се во љубовна врска, Игор и  Илина и понатаму се повод за муабет.  И овој пат смислено прават фора, а дека „слободата е во мода“, покажува и новото видео што го објавија на Инстаграм.  Алпинистката Арсова има интересен стајлинг, особено чорапите даваат малку секси нота (така велат фановите) додека Џамбазов ѝ пее „ти си моја брусилица“.

Е па сега, брусилица или не,  малку штос од Дојран за фановите на актерот и планинарката.

 

 

 

Ќе ви се допадне