(Видео) Јутјуберот Стефан Лазаров главна тема во „Задруга“ откако раперот Ша го обвини дека му ја украл девојката

By

Српскиот рапер Ша се врати во реалното шоу „Задруга“ и ја обвини неговата поранешна девојка Тара Симов дека го изневерила со македонскиот јутјубер Стефан Лазаров. Ова наводно се случило кога Тара и Ша биле во Скопје на роденденот на Лазаров. Раперот ја обвинил Тара дека среде роденден неа и Стефан ги снемало еден час и дека тие биле заедно во тоа време. Тара ги отрфли овие обвинувања, а Стефан сними влог на Јутјуб во кој објасни што точно се случувало.

dobivaj vesti na viber

„Ша ме обвини дека ја изневерив Марта со Тара. Лажно“, вели јутјуберот.

Стефан пред два дена добил повик од продукцијата на „Загруга“. Тие го поканиле на разговор во Белград.

Ќе ви се допадне

free anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Hunter x Hunter (2011) Episode 147

watch anime online My Hero Academia Season 3 (Dub)

AnimeHeaven Fairy Tail (Dub) Episode 173

AnimeHeaven 6 LOVERS

anime streaming Hunter x Hunter (2011)

tải go88