(Видео) Катица е рекет појак од Ѓоковиќ – Сашо Тасевски во тоалет пее за СЈО

By

Актерот Сашо Тасевски повторно е хит на социјалните мрежи, откако доби инспирација од Катица Јанева и СЈО. Во песната за специјалната јавна обвинителка што ја објави на „Фејсбук“ Тасевски вели дека станала поголем рекет и од Новак Ѓоковиќ. Глумецот освен Јанева, спомува и политичари, новинари и обвинители, а пее на музиката и со дел од стиховите на песната „Наташа од трето три“, која во 1992 година на „Златно славејче“ ја пееше Леонид Ристев.

„Катица од Трето Три л’же, суши, лебати. За мода фризура и кич, место ангел стана бич“, вели Тасевски и откри дека пее седнат во тоалет.

Катица од Трето Три.From toalet somewhere in Skopje

Posted by Sasho Tasevski on Вторник, 23 јули 2019

Ќе ви се допадне

Wonderful Adventures of Nils Episode 52

TwistMoe: Broots anime episode Full online free at https://twistmoe.net stream anime online

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws

App roll20: https://app.roll20.net/users/9297468/gogoanimelol