(Видео) Лила го прелета Скопје

By

Водителка Лила Филиповска, на социјалните мрежи се пофали дека е „горе“ и дека ужива додека го надлетува Скопје.

Таа на својот профил на Инстаграм сподели две снимки додека пилотот Горан Качев управува со леталото,  а Лила го снима градот.

Ќе ви се допадне

Watch By the Grace of the Gods (Dub) Episode 7 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet online

World Trigger 2nd Season Episode 2 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime 17