(Видео) Лила мисли дека е Бијонсе среде Анталија

By

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска една недела беше на одмор во Анталија, Турција, и секојдневно споделуваше фотографии и видеа од сè што прави. На едно од видеата Лила во полутанга, покриена со тантела, боса шета во хотелскиот комплекс. Повеќето фанови ја пофалија дека е бомба, ама имаше и такви на кои не им се допадна. „Што се замислуваш, дека си Бијонсе?“, напишаа во коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Ќе ви се допадне

4Anime heroes rising 4anime: Watch Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 8

GoGoAnime gogoanime food wars: Watch My Hero Academia 2 Episode 3