(ВИДЕО) Марјана се фали со телефон од илјада евра

Водителката Марјана Станојковска реши на Инстаграм да го отвори новиот телефон „Ајфон Икс“ . Таа сподели видео, во кое полека го отвара новиот телефон, спакуван во украсна розова хартија.

dobivaj vesti na viber

Станува збор за најновиот модел на телефонот „Ајфон Икс“, кој на пазарот се појави пред само неколку недели. Овој модел на телефон чини околу илјада евра.

Scroll to Top