(Видео) Музика, торта и одлично друштво за Хана, Тамара ѝ славеше роденден на ќерката

By

Ќерката на Тамара Тодевска, Хана, вчера наполни пет години. За разлика од минатата година, овој роденден Хана го прослави со големо друштво.

Имаше роденденска торта и колачи за сите деца кои беа на забавата. Тамара доби честитки од пријателите кои и посакаа на Хана да ѝ се остварат сите најубави желби.

Хана е постарата ќерка на поп-пејачката од бракот со Александар Димитровски – Мачка. Тие го имаат и синот Дарен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska)

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

SK8 the Infinity Episode 5

sites to watch anime GoGoAnime Naruto: Shippuden (Dub)

GoGoAnime Attack on Titan Season 2 Episode 3

GoGoAnime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

dubbed anime My Hero Academia Season 2