(Видео) Наталија Славева преработи хит-песна од Лејди Гага

By

Пејачката Наталија Славева вчера ја промовираше кавер-верзијата на песната Shallow на Лејди Гага. Песната од хит-филмот „Ѕвездата е родена“ ја воодушевила Наталија, исто како и љубовната приказна на филмот, па за „Репортер“ вели дека веднаш посакала да ја препее.

„Откако со моето момче Александар го гледавме филмот, двајцата бевме импресионирани од сентименталната балада. Затоа решивме да направиме нова верзија со нов аранжман. За аранжманот и аудио продукцијата се погрижи Иле Спасев, а видеото го снимивме во студиото ‘Ентерпрајз’, во режија на ‘Фабрика продукција“, ни откри Наталија.

Таа вели дека сака новата верзија да ѝ се допадне на публиката.

„Се надевам дека со оваа песна ќе придонесеме за поубава празнична атмосфера“, додава таа.

(А.Ј)

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Kakegurui×× twistmoe Episode 12 free anime

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV: Mobile Suit Gundam (Dub) anime episode 43 online free at https://animeflv.uk watch anime dub

Rozen Maiden: Träumend (https://animefreak.ws/m/G05) Episode 12

Google: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1DIUd3uwqJsW4WzTZ2yATwOqDGu3aToNH&usp=sharing

Sonicsquirrel: http://sonicsquirrel.net/detail/user/gogoanimebe