(Видео) Наташа Миха има нова песна и го најави првиот албум

By

Пејачката Наташа Миха има нова песна, „Сè што знам“, за која сними и спот. Поп-песната со модерен звук ја направија Дамир Пух и Наташа, а режисер на видеото е Ѓорѓи Вацев.

„И оваа песна е слична тематски со моите досегашни авторски песни. Таа е динамична и колоритна и испровоцира интимност и игривост во мојот вокален израз. Работата во студио, снимањето, пишувањето текстови ми претставуваат предизвик и задоволство. Секоја нова можност за експериментирање и проширување на границите го буди детето во мене, желно за освојување нови хоризонти. Веќе подготвувам и свој солистички албум кој сакам да биде објавен во блиска иднина“, вели Наташа.

Видеото е снимено на Водно во текот на есента.

„Со Ѓорѓи веднаш се согласивме дека битот на песната е она што најмногу движи. Идејата за возење бесен автомобил во планински предели и есенски колорит ме освои од прва. За време на снимањето имавме супер опуштена атмосфера и одлична соработка. И, секако, возењето беше безбедно“, додава Наташа.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

WONDER EGG PRIORITY Episode 10

goanime pe My Hero Academia Season 2 (Dub)

GoGoAnime Death Note (Dub)

goanime pe GoGoAnime JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

GoGoAnime My Hero Academia Season 3