(Видео) Нокаут и Игор Џамбазов: Немој да не сте дошле на свирка

By

Никола Перевски Пере од „Нокаут“ и Игор Џамбазов преку видеопорака на социјалните мрежи ги канат фановите на нивниот концертот во хотел „Мериот“.

dobivaj vesti na viber

„Немој да не сте дошле“, вели Игор Џамбазов во видеото.

Концертот е утре, на 26 декември, од 21 часот, а специјален гостин ќе биде Гуру Харе. Песните од концертот ќе бидат ставени на новиот албум на бендот.

Билетите по цена од 2 000 денари се веќе во продажба.

Ќе ви се допадне