(Видео) Ноне се разладува на Исланд

By

Поранешнта пејачка,Ноне Неделковска е на Исланд, на островот Сина Лагуна. Таа објави видео и вели дека сака да ужива и да го истражува местото на кое престојува. Ноне објави и неколку фотографии од луксузниот хотел во кој е сместена. За потсетување, Ноне веќе некое време работи на брод и патува на егзотични и интересни локации. Таа последниве месеци, поради пандемијата, беше во Македонија и времето го поминува со семејството и пријателите.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Argevollen Episode 24

Aldnoah.Zero (Dub) (https://kissanime.mx/m/GEA5) Episode 12

Website https://gogoanime.be: Watch Little Nemo: Adventures in Slumberland gogoanime Episode Full gogoanime mobile

Thefarmingforum co: https://thefarmingforum.co.uk/index.php?members/animefreakws.160077/#about

Metooo: https://www.metooo.io/u/animefreakws