(Видео) Павле Камилоски изгоре од Бојана: страст и љубов во новиот спот

By

Македонскиот изведувач и уметник Павле Камилоски вчера ја промовира новата авторска песна „Универзумот си работи за нас“ со коктел-забава во хотелот „Парк“. За песната е снимен и спот, во кој има многу страст и љубов, а на Камилоски друштво му прави манекенката Бојана Нушкова.

Музиката, текстот и аранжманот се на Александар Тарабунов со кого Камилоски се дружи и за кој вели: „Тара успеа да ја прикаже мојата природа во едно извонредно музичко парче, кое од прва ми залепи на душа“.

Спотот го режира Александар Ристовски-Принц. Камиловски претходно ги промовира неговата втора авторска песна „Љубовна рапсодија“ и видеоспот за неа.

Ќе ви се допадне

KissAnime: Girls & Panzer Heartful Tank Disc Picture Drama anime episode 1 online free at https://kissanime.mx kissanim3

WCOStream: Pani Poni Dash! anime episode 26 online free at https://wcostream.cc ben 10 alien force wcostream

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Code Geass: Akito the Exiled - The Wyvern Divided (Dub) Episode Full

Street Fighter II: The Animated Series (Dub) (https://animekisa.in/m/ne99) Episode 29