(Видео) Сани направи хаос, Димче флертувал со други жени

By

Една од нашите најпопуларни фолк пејачки Сани Гроздановска по подолга пауза сними нова песна. Темата носи наслов „Хаос“, за која таа сними во видеоспот. Покрај Сани, во спотот главната улога ја толкува и машки модел Димче Димчевски ,  а видеото е снимено на повеќе локации во Скопје. Спотот е на „Ин продукциј“.

Ќе ви се допадне