(Видео) „Секси потези на домашно вратило“ – Илина му покажа на Игор како се вежба

By

Актерот и шоумен Игор Џамбазов објави уште едно видео од секојдневието, овој пат од неговата девојка Илина Арсова како вежба по дома на вратило.

dobivaj vesti na viber

„Секси мувс он д хоум-меид вратило“, напиша Игор.

Илина е алпинистка и често вежба за да остане во топ-форма. Откако го освои врвот Винсон, таа стана првата Македонка која ги искачила седумте највисоки врвови на седумте континенти.

 

Ќе ви се допадне