(Видео) Со парите на чело Тања Лазаревска се пофали како се заработува на свадба

By

Фолк-пејачката Тања Лазревска и сопругот Новица направија вистински џумбуш на свадба во Сиднеј во Австралија. Дека е така потврди и видеото на кое пејачката пее во жар сосе парите налепени на глава, па вели: „Кумата го отвори ќесето. Свадбарската, ‘ајде свате крени чаша, напи се…’, им се погоди и на младеницните, на кумата, па летаа долари на сите страни. Па и на чело. Фолк-пејачката веќе долги години живее во Австралија, со сопругот Новица и двата сина. Во интревју за „Репортер“ рече дека таму ја нашле среќата.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 3 Episode 3

ANIMEFLIX TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 12

free anime BANANA FISH

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 24