(Видео) Тамара ги загреа скопјани, предновогодишна журка и концерт пред Сити мол

By

Пејачката Тамара Товедска вечерва одржа мини концерт пред Сити мол. Голем број скопјани не ги сопре студеното време и дојдоа предновогодишно да се забавуваат.

Имаше многу деца, но и возрасни кои ги пееја нејзините песни „Нејкам да сум сама“, „Тешко без тебе“, „Седмо небо“ и други, а можеа да видат и како се пали новогодишната елка.
Секоја вечер до крајот на годината пред Сити мол ќе се одржуваат концерти, а ќе има и театарски претстави за децата.

 

Ќе ви се допадне

watch anime free. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Attack on Titan Season 3

4anime tv 4Anime Mother of the Goddess’ Dormitory

watch subbed anime That Time I Got Reincarnated as a Slime

4Anime The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 6

anime streaming 4Anime Horimiya (Dub)