(Видео) Тангата на Ивона заврши во песна

By

На социјалните мрежи кружи видеоснимка за новинарката Ивона Талевска. Taa повторно стана мета за мајтап на твитерџиите, откако Основниот суд Скопје 1 претходно ја објави пресудата за случајот „Тифани“, каде што најголемо внимание предизвика нејзината танга од 500 евра.

Oва беше уште една шега на социјалните мрежи, поврзана со Ивоna Талевска. Судот претходно ја осуди Талевска за затајување данок со условна казна oд две години.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX one piece animeflix: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3

AnimeDao dubbed anime: Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 12