(Видео) Викторија Лоба разголена под туш

By

Пејачката Викторија Лоба замина на Копаоник заедно со дечкото Ѓорѓи. Дека е таму, таа се пофали на Инстаграм. Овој пат на снимките е во бикини под туш во спа-центарот на хотелот каде што е сместена.

https://www.instagram.com/p/B474otOl5gR/

 

Ќе ви се допадне