(ВИДЕО) Згодна до болка: Марјана во најсексапилно издание до сега

By

Марјана Станојковска нема фотографија на која не зрачи со сексапил.

Но, последните во низата на нејзиниот Фејсбук профил ги оставија без здив нејзините обожаватели.

Марјана позира во жолт фустан со шлиц до препони, во кој нејзините нозе доаѓаат до израз.

Ćao žurim 🙋

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjana_stan) on

Yellow 2 ✌️

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjana_stan) on

Yellow diamond 💫✨ @nanastip @nanaramstor @nanagtc 💁

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjana_stan) on

Ќе ви се допадне