(Видео) Жаре го отпуштија

By

Во емисијата „Еден на еден“ претседателот на САД, Доналд Трамп, му се јави на Жаре. По краткиот разговор, американскиот претседател го отпушти Жаре од работа.

Инспирацијата за ваква емисија македонскиот водител ја добил веројатно од Трамп, кој во минатото во своите емисии им даваше откази на луѓето.

 

Ќе ви се допадне

Appleseed XIII Remix Movie 1: Yuigon (Dub) (https://animebee.to/m/waqx) Episode Full

Website https://animetv.cc: Watch Detective Conan: Black History 2 animetv Episode Full anime tv dragon ball

4Anime: Sengoku Collection anime episode 26 online free at https://4anime.biz anime

AnimeFLV: Elf-ban Kakyuusei: Anata dake wo Mitsumete... anime episode 4 online free at https://animeflv.uk anime to watch

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimebe

Linktr: https://linktr.ee/animeflixnl