Времето лета Мања: Александар Митевски со емоции за роденденот на помалата ќерка

By

Пејачот и композитор, Александар Митевски, откри дека неговата помала ќерка Мања наполни 16 години. Тој на Фејсбук објави две постари слики со ќерка си, едната од нејзиниот 14. роденден, другата кога била помала.

„Мојата помала ќерка Мања денес 16. Времето лета“, напиша Митевски.

Освен Мара, Александар ја има и ќерката Ања. Таа во декември ќе полни 21 година.

Ќе ви се допадне

free anime online. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

DARLING in the FRANXX (Dub)

stream anime online Bleach

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 11

AniWatch Your Name. Episode Full