Заева меѓу елеганција и секси: Нов имиџ на сопругата на прeмиерот

By

Сопругата на премиерот, Зорица Зеава изненади со стилот, па и со диетата. Нејзиниот стилист Драган Гоцев Даци, објави нивна заедничка фотографија на која таа носи зелен фустан, а целата комбинација Зорица ја дополнила во летни сандали во златна боја.

Заева изминатава година прилично го смени стилот на облекување, ослебе и ја смени бојата на косата. Таа не ретко објавува фотографии на Инстаграм, а секогаш добива и по некој комплимент за изгледот.

Ќе ви се допадне

AniWatch: Black Butler Special anime episode Full online free at https://aniwatch.pro free anime

Legend of the Crystals: Final Fantasy Episode 4

Website https://animefreak.ws: Watch Comic Party Specials (Dub) animefreak Episode 4 anime freaks tv

Website https://kissanime.mx: Watch Future Card Buddyfight Ace kissanime Episode 43 seven deadly sins kissanime

Yemle: https://yemle.com/profile/kissanimemx

Beautifulnow: https://beautifulnow.is/users/kissanimemx