Жарко и „Еден на Еден“ се селат на Канал 5

By

Популарното шоу на Жарко, Еден на еден“ во идина ќе има нов термин и нова телевизија. Гледаното ток-шоу оваа недела ќе се пресели на „Канал 5“ телевизија каде ќе се емитува секоја недела од 18:50 часот.

Долгоочекуваната епизода со „Фамилијата Марковски” и гостувањето на Силвија, Тамара, Владимир и Петар,
ќе ја гледаме оваа недела, 29 октомври, во 18:50 часот.

 

Ќе ви се допадне

In Search of Axis Episode 1

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFreak: Combining Squadron Mechander Robo (Dub) anime episode 29 online free at https://animefreak.ws anime freaks anime

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimelol

Social msdn: https://social.msdn.microsoft.com/Profile/gogoanimebe