Зш така, устата баш убава ти беше – фановите на Антонија Гиговска мислеле дека е поинаква од другите

By

Младата пејачка Антонија Гиговска периодов нема настапи, но затоа е посветена на изгледот. Откако ослабе 21 килограм, таа редовно објавува секси фотографии на својот прифил. Што од плажа и во бикни, што од тоа како е облечена, а не е тајна и дека постојано добива коментари и добива понуди за соработка со разни модни етикети.

Меѓу поновите фотографии на кои позира фановите забележаа дека Антонија си ги зголемила усните.

„Зошто така, устата баш убава ти беше“, „Зошто се упропасти со такви усни? А баш мислев дека си поинаква од другите“, пишуваат на „Инстаграм“.

Таа неодмана се врати од одморот во Анатлија, од каде што исто така споделуваше фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Ќе ви се допадне

4Anime my hero academia 4anime: Dragon Ball (Dub) Episode 153

KissAnime kissanime news: The Misfit of Demon King Academy (https://kissanimeonline.com/m/j03O) Episode 13