ВИДЕО: Филип Божиновски ја има најоригиналната преработка на мега хитот „Деспасито“

By

Популарниот македонски пејач Филип Божиновски ја објави својата преработка на мега хитот „Деспасито“ кој руши рекорди на гледаност низ целиот свет.

Покрај одличната вокална изведба, Божиновски се погрижил и самото видео да биде интересно за гледачите, па на преработката всушност се појавува и негов близнак со кого песната ја пеат во дует.

Како сето тоа изгледа, погледнете сами.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch animes My Hero Academia Season 3

My Hero Academia Episode 12

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 22

AnimeHeaven Gintama Episode 200

My Hero Academia