(ФОТО) Девојката на Стоилов е сирена во бикини!

Ракометарот на европскиот шампион Вардар, Стојанче Стоилов  веќе подолго време е во врска со струмичанката Катерина. Тие уживаат во љубовта и го користат секој слободен миг да бидат заедно, некаде во природа, на одмор, на плажа…

Деновиве Стојанче и Катерина се на одмор, а вљубената двојка не се штеди да ги покаже емоциите и на социјалните мрежи.

Убава и згодна,  таа  се соблече во бикини, па зедничкото селфи со саканиот, ама и  нејзината фигура на „морска сирена“, ракометарот не се двоумеше  јавно да ги покаже, објавувајќи ги на Инстаграм.

Scroll to Top