(ФОТО) Лила го покажа свршеничкиот прстен?!

By

Лила Стојановска ја користи секоја слободна пригода за да го стартува автомобилот и на мапата да одбере некоја дестинација за летна забава и релаксација.

dobivaj vesti na viber

Водителката тоа го стори и деновиве, а прикачи дури и видео од своето патување.

Сепак желбата за шетање и нејзиниот авантуристички дух не не изненадија. Тоа што не изненади се наоѓа на нејзината рака. Станува збор за прстен кој неверојатно наликува на свршенички.

Дали Лила сака да ни соопшти нешто на дискретен начин, а трет брак е на видикот или само станува збор за нејзиниот најнов моден додаток, останува да видиме!

Инаку кружеа гласини дека Лила е во врска со братот на ракометарот Столе Стоилов, Стефан, никој од нив не ја потврди врската јавно.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 15

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 7

AniWatch Boruto: Naruto Next Generations Episode 225

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

watch animes How NOT to Summon a Demon Lord Ω

tải go88