(ФОТО) Лила прошета по гаќички среде Скопје

By

Лила Стојановска од време навреме знае да се прошета по гаќички низ скопските улици и да предизвика низа реакции.

dobivaj vesti na viber

Сепак дали таа навистина шета само по дуксер или има ултра куси шорцеви оддолу кои не ги забележуваме не знаеме, но сепак глетката е неодолива.

Деновиве водителката го стори истото, а на нејзиниот дуксер беше испишана дилемата што ја мачи, дали да ја слуша главата или срцето.

Се надеваме дека Лила добро ќе одлучи и на крајот од денот нема да се кае за последиците.

 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime1 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 21

anime sites So I'm a Spider, So What?

tải go88